Bilgisayar Kursu Ders Notları – Tabloyu Metne Dönüştürme

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Tabloyu Metne Dönüştürme

bilgisayar-kursuTabloyu metne, metni ise tabloya dönüştürme konusu bilgisayar kursu eğitimleri dahilinde öğrenebileceğiniz konular arasındadır. Bilgisayar kursu eğitimleri dahilinde öğrenebileceğiniz bu konuyla ilgili genel bilgi aşağıda verilmiştir. Bilgisayar kursu eğitimlerine ait bu konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi alabilmek için bilgisayar kursuna katılınız.

Tabloyu Metne Dönüştürme

Tabloyu metne çevirmek için sol üstten (+ işaretinden) tablonun tümü seçilir. Ardından “Tablo>Dönüştür>Tabloyu Metne” komutu işaretlenir. Bu sırada pencerenin altından ayıraçların hangisi olacağı seçilir. Her bir hücreye eklenecek metnin arasında virgül bulunuyorsa bu bölümden virgül işaretlenir veya alt alta Enter işaretleri ile ayrılmışsa “Paragraf” komutu işaretlenir.

Aynı yolu kullanarak metni tabloya dönüştürebilir. Bu işlem için metnin aralarındaki ayraçlara ve sütün sayısına dikkat etmeliyiz. Bir metnin tamından arada virgüller varsa ve metin kaç sütün şeklinde gösterilecekse ona göre tablodan seçenekler ayarlanır.

Bilgisayar kursuna kayıt olmak isteyenler site üzerinde bulunan bilgisayar kursu ön kayıt formunu doldurarak başvuru yapabilirler.

bilgisayar ders notları , bilgisayar işletmenliği ders notları , bilgisayar kursları , bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ders notları

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-tabloyu-metne-donusturme.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s