Bilgisayar Kursu Ders Notları – ADSL Modemle Çevirmeli Bağlantı Kurma

Bilgisayar Kursu Ders Notları – ADSL Modemle Çevirmeli Bağlantı Kurma

bilgisayar-kursuADSL Modemle Çevirmeli Bağlantı Kurma konusuna ilişkin ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler sitede bulunan bilgisayar kursu ön kayıt formunu doldurarak bilgisayar kursu eğitimlerine dahil olabilirler.

Sayısal abone hatlarıyla normal telefon hatlarının veri alma ve gönderme boyutunun çoğaltılması amacıyla oluşturulmuş bir yapıdır.  ADSL hatlarda internete bağlanmak için özel modemlere gerek duyulur. Zamanla yaygınlaşmaya başlayan bu modemlere ADSL modem adı verilmektedir. Türk Telekom ADSL abonelerine sınırlı ve sınırsız olarak 256Kb, 512Kb ve 2 Mb gibi abonelik olanakları sunmaktadırlar. Bu boyutlar ileride teknolojilerin gelişimiyle beraber daha fazla çoğalacaktır.

Bilgisayar kursu eğitimleri dahilindeki ders notlarının tümüne erişebilmek adına sitede yer alan bilgisayar kursu ön kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Bilgisayar kursu eğitimlerine katılarak konuyla alakalı daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

bilgisayar ders notları , bilgisayar işletmenliği ders notları , bilgisayar kursları , bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ders notları

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-adsl-modemle-cevirmeli-baglanti-kurma.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s