Bilgisayar Kursu Ders Notları – Fonksiyon Tuşları

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Fonksiyon Tuşları

bilgisayar_kursuBilgisayar kursu eğitimleri dahilinde ayrıntılı biçimde öğrenebileceğiniz konulardan bir diğeridir işlev(fonksiyon) tuşları konusu. Bilgisayar kursuna ait bu konuya dair genel bilgi aşağıdaki gibidir. Daha fazlasına ulaşmak isteyen kişiler bilgisayar kursuna kayıtlarını yaptırabilirler.

Fonksiyon Tuşları (F1-F12)

Fonksiyon tuşları uygulamaların özel  işlevlerinin çalıştırılması amacıyla kullanılır. Genellikle, “F1” yardım isteme, “F2” Dosya Kaydetme, “F3” ise dosya açma için kullanılır. Fakat bu tuşların kullanımı standart değildir uygulamadan uygulamaya farklılık gösterebilir. Bazı uygulamalar fonksiyon tuşlarının “Ctrl”, “Alt”, “Shift” tuşları ile beraber kullanımına da imkan sağlar.

Bilgisayar kursuna katılarak yukarıda özet şeklinde verilmiş olan konuya ilişkin daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bilgisayar kursuna kaydını yaptırmak isteyen kişiler site üzerinde bulunan bilgisayar kursu ön kayıt formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.

bilgisayar ders notları , bilgisayar işletmenliği ders notları , bilgisayar kursları , bilgisayar kursu , MEB bilgisayar kursu

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-fonksiyon-tuslari.html

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s