Bilgisayar Kursu Ankara Ders Notları – Terminal

Bilgisayar Kursu Ankara Ders Notları – Terminal

bilgisyar-kursu-ankaraTerminal konusu bilgisayar kursu Ankara eğitimlerine katılarak öğrenebileceğiniz konulardan bir diğeridir. Bilgisayar kursu Ankara eğitimlerine dahil bu konuya ilişkin genel bilgi aşağıda verilmiştir. Daha fazlasına ulaşabilmek için bilgisayar kursuna kaydınızı yaptırınız.

Terminal

Veri iletişimi yaparken, iletilen bir işareti bir uçta alıcı ya da verici sona erdiren cihaz.  Telefonda, bilgisayar ve modemin ortasında DTE-to DCE (Data Communications Equipment) iletişimdeki bilgisayar ucunu tanımlayan DTE (Data Terminal Equipment) terimi.  Bilgisayarda, bir ana bilgisayarın ya da başka bir bilgisayarın aklını kullanan, üzerinde hiç yazılım bulunmayan ya da küçük bir yazılım yer alan, genellikle bir klavye ve ekrandan oluşan cihaz, aptal terminal olarak da isimlendirilir. 

Bilgisayar kursu Ankara eğitimlerine katılmak isteye kişiler site üzerinde bulunan bilgisayar kursu kayıt formunu doldurarak bilgisayar kursu Ankara ve diğer iller için bilgisayar kursu eğitimlerine dahil olabilirler.

bilgisayar ders notları , bilgisayar işletmenliği ders notları , bilgisayar kursları , bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ders notları

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ankara-ders-notlari-terminal.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s