Bilgisayar Kursu Ders Notları – Header

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Header

bilgisayar-kursu-ders-notlari-ms-word-calistirmakHeader konusu bilgisayar kursu derslerinde öğrenebileceğiniz konulardan bir diğeridir. Bu konuyla ilgili genel bilgi aşağıdaki gibidir. Daha fazlasına ulaşabilmek için bilgisayar kursuna kaydınızı yaptırınız.

Header(Başlık)

1 – Bir verinin monitörde görüntülendiğinde ya da yazıcıdan çıkarıldığı zaman, başında bulunan yazı ve görüntü kombinasyonundan oluşan başlık.

2 – E-posta’da, mailin geldiği yeri, adresi, alıcı kişileri, mesaj önceliği düzeyini ve diğer bilgileri gösteren bölümüdür.

3 – Bilgisayar klasöründe, dosyanın içeriğinden daha önce gelen, içeriğin uzunluğunu ve dosyanın diğer özelliklerini belirtilen alan.

Yukarıda genel anlamıyla verilmiş olan konuya ilişkin daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler site üzerinde yer alan bilgisayar kursu ön kayıt formunu doldurarak bilgisayar kursuna kayıtlarını yaptırabilirler.

bilgisayar ders notları , bilgisayar işletmenliği ders notları , bilgisayar kursları , bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ders notları

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-header.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s