Bilgisayar Kursu Ders Notları – URL

Bilgisayar Kursu Ders Notları – URL

bilgisayar-kursuURL konusu bilgisayar kursu eğitimlerine katılarak öğrenebileceğiniz konulardan bir diğeridir. Bilgisayar kursu eğitimleri dahilinde ayrıntılı biçimde öğrenebileceğiniz URL konusuna ilişkin ana bilgi aşağıda verilmiştir. Bilgisayar kursu eğitimleri dahilindeki konuların tümüne erişebilmek sitemizi takipte kalınız. Site üzerinden bilgisayar kursu Ankara ve diğer illerdeki bilgisayar kurslarına dair aradığınız tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

URL

İnternetten erişilebilecek bir dosyanın adresine URL ismi verilmektedir. Bu adres bir internet sayfasını, bir görüntü dosyasını, CGI uygulaması ya da Java Applet’i gibi bir programı ve HTTP’nin desteklediği herhangi bir dosyayı gösterebilir.

Bilgisayar kursuna katılım göstererek yukarıda genel anlamı ile anlatılmış konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bilgisayar kursu Ankara ve Türkiye çapından bilgisayar kursu eğitimlerine katılmak için sitede yer alan ön kayıt formunu doldurunuz.

ankaradaki bilgisayar kursları , bilgisayar ders notları , bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu ders notları

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-url.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s