Bilgisayar Kursu Ders Notları – Açılan Web Sayfasını Kaydetme

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Açılan Web Sayfasını Kaydetme

bilgisayar-kursuAçılan bir web sayfasını kaydedip yazdırma konusunu uygulamalı bir şekilde bilgisayar kursu eğitimleri dahilinde öğreneceksiniz. Bilgisayar kursuna ait bu konuya ilişkin daha ayrıntılı bilgi edinmek için bilgisayar kursu eğitimlerine katılınız.

Açılan Web Sayfasını Kaydetme

Bir web sitesini kaydetmek için internet tarayıcısının dosya menüsünden kaydet ya da farklı kaydet komutları seçilir.Farklı kaydet komutu seçildiği zaman ekrana dosyayı kaydedeceğiniz yeri gösteren diyalog kutusu gelir. Dosya ismini ve kayıt çeşidini belirleyerek istediğiniz dil kodlamasına göre kaydedebilirsiniz. Bir internet sayfasının yazdırılması da dosya menüsündeki yazdır komutu ile yapılabilir. Yazdır bölümünü seçtiğimiz zaman çıkan ekranda yazıcı ayarlamalarını yaparak web sayfasının çıktısını alabiliriz.

Yukarıda özet biçiminde verilmiş olan konuya ilişkin daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilmek için bilgisayar kursu Ankara ya da diğer illerden bilgisayar kursuna kaydınızı yaptırınız.

bilgisayar ders notları , bilgisayar işletmenliği ders notları , bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu dersleri

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-acilan-web-sayfasini-kaydetme.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s