Bilgisayar Kursu Ders Notları – Diske Kaydetme

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Diske Kaydetme

bilgisayar-kursu-ders-notlariDiske kaydetme konusu bilgisayar kursu eğitimlerine katılan bireylerin detaylarıyla öğrenebilecekleri konulardan bir diğeridir. Bu konula alakalı olarak genel bilgi aşağıda verilmiştir. Bilgisayar kursu eğitimleri dahilindeki diske kaydetme konusuna ilişkin daha fazla bilgi edinebilmek için bilgisayar kursuna kaydınızı yaptırınız.

Diske Kaydetme

Web tarayıcısı ve kullandığımız işletim sistemi, web sayfalarında bulunan şekil, ses dosyası, animasyon vb. ögeleri bilgisayarımıza kaydetmemize olanak sağlar. Bunlardan bir tanesi; fotoğrafları diske kaydetme ve printera verme.

Resimleri Diske Kaydetme ve Yazdırma

Web tarayıcısıyla alakalı resmin üzerine gelip Mouse’un sağ tuşuna basınız ve resmi farklı kaydet seçeneği ile belirlediğiniz format dahilinde dilediğiniz yere kaydediniz. Aynı şekilde Mouse’un sağ tuşuna tıkladığınızda resmi Printer’dan yazdırmanız için belirtilmiş olan ifadeyi göreceksiniz.

Bilgisayar kursu Ankara ve diğer iller için bilgisayar kursu eğitim programı hakkında bilgi edinmek isteyen bireyler site üzerinde bulunan bilgisayar kursu ön kayıt formunu doldurarak bilgisayar kursuna kayıtlarını yaptırabilirler.

bilgisayar işletmenliği ders notları , bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu ders notları , bilgisayar kursu dersleri

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-diske-kaydetme.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s