Bilgisayar Kursu Ders Notları – İnternet Güvenliği

Bilgisayar Kursu Ders Notları – İnternet Güvenliği

bilgisayar-kursuİnternet güvenliği konusu da bilgisayar kursuna katılım gösteren kişilerin detaylı bir şekilde öğrenebilecekleri konulardan biridir. İnternet ve güvenlik konusuna dair ana bilgi aşağıda verilmiştir. Bilgisayar kursu eğitimleri dahilindeki bu konuya ilişkin detaylı bilgi edinebilmek için bilgisayar kursuna kaydınızı yaptırınız.

İnternet Güvenliği

İnternet teknolojisi süreli olarak değişmekte ve gelişmektedir. Firmalar internet sitesi kullanıcılarına kaliteli ve ekonomik web hizmeti vermek için çalışmalar yapmakta olup, alt yapı yatırımlarına değer vermektedir. Bir yandan bu gelişmeler sürerken internet trafiğini tıkayan bir sürü gereksiz veri internet dünyasında dolaşmakta ve internet kullanıcılarının zarar görmesine sebebiyet vermektedirler. İnternet trafiğini tıkayan sorunlara Virüsler, trojanlar, solucanlar, böcekler, DoS saldırıları, spam elektronik postalar örnek olarak verilebilir.

Bilgisayar kursu Ankara ve diğer illerden bilgisayar kursu eğitimlerine katılıp bilgisayar kursuna ait tüm konular hakkında geniş çaplı bilgi sahibi olabilirsiniz.

bilgisayar ders notları , bilgisayar işletmenliği ders notları , bilgisayar kursları , bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-internet-guvenligi-2.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s