Bilgisayar Kursu Ders Notları – Monitör Görüntüsü Açıklama

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Monitör Görüntüsü Açıklama

bilgisayar-kursuMonitör görüntüsü açıklama konusu bilgisayar kursu eğitimleri dahilinde detaylı bir şekilde öğrenebileceğiniz konulardan biridir. Bilgisayar kursu derslerine ait bu konuya ilişkin genel bilgi aşağıda verilmiştir. Daha fazlasına ulaşmak isteyen kişilerin site üzerinde yer alan bilgisayar kursu ön kayıt formunu doldurarak bilgisayar kursu Ankara ya da diğer illerden bilgisayar kursu eğitimlerine kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.

Monitör Görüntüsü Açıklama

Microsoft Excel’in çalışma alanı satır ve sütunların birleşmesinden oluşan hücreleri içermektedir. Satırlar rakamlarla, sütunlar alfabetik harfler ile simgelenir. Bir  Microsoft Excel çalışma alanı toplam 65.536 satır ve 256 sütundan oluşmaktadır. Excel’de her bir çalışma bölümü bir sayfa olarak isimlendirilirken, birden çok sayfa ise kitap olarak isimlendirilir.

Bilgisayar kursu eğitimlerine dair ders notlarının tamamına erişmek isteyen kişiler site üzerinde yer alan bilgisayar kursu ön kayıt formunu doldurarak bilgisayar kursu eğitimlerine dahil olabilirler.

bilgisayar ders notları , bilgisayar işletmenliği ders notları , bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu ders notları

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-monitor-goruntusu-aciklama.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s