Bilgisayar Kursu Ders Notları – Otomatik Güncelleştirmeler

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Otomatik Güncelleştirmeler

bilgisayar-kursuOtomatik güncelleştirmeler konu bilgisayar kursu Ankara ve diğer illerdeki bilgisayar kursu eğitimlerinde öğrenebileceğiniz konulardan biridir. Bilgisayar kursu eğitim programına dahil bu konuya dair genel bilgi aşağıda verilmiştir. Bilgisayar kursuna ait otomatik güncelleştirmeler konusuna ilişkin daha geniş çaplı bilgi sahibi olabilmek için sitemizi takipte kalınız.

Otomatik Güncelleştirmeler

Güncelleştirme tespit edilen bir hatayı düzeltmek için işletim sistemine uyguladığınız dosya ya da dosyalar bütünüdür. Güncelleştirmeleri Windows XP ile beraber ya da tek başına yükleyebilirsiniz.Güncelleştirme çalıştırılabilir dosya olarak karşımıza çıkar. Güncelleştirmeyi yüklediğiniz zaman, güncelleştirmeyi kaldırmak istediğinizde otomatik bir şekilde yedek dosyalar hazırlanır. Yükleme işlemi ayrıca dosyaların kayıtlarını alır ve kayıt defterinin ayarlarını yeniler.

Bilgisayar kursu ve bilgisayar kursu Ankara eğitimleri dahilindeki konuların tümüne erişebilmek için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

bilgisayar ders notları , bilgisayar işletmenliği ders notları , bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu ders notları

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-otomatik-guncellestirmeler.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s