Bilgisayar Kursu Ders Notları – WIN.ini Sekmesi

Bilgisayar Kursu Ders Notları – WIN.ini Sekmesi

bilgisayar-kursuBilgisayar kursu eğitimlerine katılan bireyler win.ini sekmesine dair ayrıntılı biçimde bilgi sahibi olabilecekler. Bilgisayar kursu Ankara ve diğer şehirlerin bilgisayar kursu eğitimleri kapsamındaki bu konuya ilişkin temel bilgi aşağıda verilmiştir. Bilgisayar kursu derslerine ait bu konuya dair daha fazla bilgiye erişmek isteyen kişiler sitede yer alan bilgisayar kursu ön kayıt formunu doldurarak bilgisayar kursu Ankara veyahut bilgisayar kursu için diğer illerden başvuruda bulunup bilgisayar kursu eğitimlerine katılabilirler.

WIN.ini Sekmesi

Win.ini klasörü de aynı system.ini klasörü gibi ilk bilgisayar sürümlerinden itibaren devam eden bir ayar klasörüdür. Bu dosyanın system.ini dosyasından farkıysa system.ini klasörü işletim sistemi başlatıldığı an kullanılacak olan ayarları kapsamakta; win.ini klasörüyse işletim sistemi açıldıktan sonra kullanılacak olan ayarları kapsamaktadır. Örnek vermek gerekirse, işletim sistemi açıldığı anda 16 bit bir klasör kullanılacağı zaman klasörün hangi ayarlar doğrultusunda açılacağı, işletim sistemindeki default fontun hangisi olacağ ıgibi ayarlar bu klasör içerisine kaydedilir.

Bilgisayar kursu Ankara ve diğer şehirlere ait bilgisayar kursu ders özetlerinin tamamına erişmek isteyen kişiler sitemizi takip etmeye devam edebilirler.

bilgisayar ders notları , bilgisayar işletmenliği ders notları , bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu ders notları

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-win-ini-sekmesi.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s