Bilgisayar Kursu Ders Notları – Database

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Database

bilgisyar-kursu-ankaraDatebase konusunu bilgisayar kursu eğitimleri kapsamında daha geniş çaplı öğrenebilirsiniz. Bunun için site üzerinde yer alan bilgisayar kursu ön kayıt formunu doldurarak bilgisayar kursu Ankara veya diğer bilgisayar kursu eğitimlerine kayıt olmanız gerekmektedir. Bilgisayar kursuna ait database konusuna dair ana bilgi ise aşağıda verilmiştir.

Database

Her çeşit verinin düzenli bir olarak, istenildiği zaman kolayca ulaşılarak kullanılabilecek şekilde saklandığı bir veri depolama birimidir. Adres-telefon defteriniz, bir işletmenin tüm müşterilerini içeren kartlar, bir iş yerinde görev yapan personellerin sicil dosyaları birer database yani veritabanıdır. Bu  verileri kullanıcılar girer, veritabanı ise çok farklı kriterlere göre büyük boyutlardaki bu bilgiler arasından arama yapıp, normal şartlarda bizim ulaşamayacağımız hızda aradığımız verileri karşımıza çıkarır.

bilgisayar ders notları , bilgisayar işletmenliği ders notları , bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu ders notları

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-database.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s