Bilgisayar Kursu Ders Notları – Koruma sekmesi

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Koruma sekmesi

bilgisayar-kursuBilgisayar kursuna ait olan derslerden bir diğeridir koruma sekmesi konusu. Bilgisayar kursu ve bilgisayar kursu Ankara grubu kapsamındaki koruma sekmesi konusuna dair temel bilgi aşağıda verilmiştir. Bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu Kadıköy, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu İzmir ve diğer illerden bilgisayar kursu eğitimlerine katılmak isteyen kişiler site üzerinde bulunan bilgisayar kursu ön kayıt formunu doldurabilirler. Bu şekilde bilgisayar kursu Kadıköy, bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İstanbul ve bilgisayar kursu İzmir eğitimlerine katılabilirler. Bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu Kadıköy ve tüm Türkiye genelindeki bilgisayar kursu eğitimlerine ait olan tüm dersleri ayrıntılı olarak öğrenebilirler.

Koruma sekmesi

Koruma sekmesi girilen değerlerin yanlışlıkla da olsa düzeltilmemesi gereken konularda kullanılabilir. Örnek vermek gerekirse tablonuzda bulunan değerlerin değiştirilmesini ve formüllerin görüntülenmemesini istiyorsunuz. Bunu yapabilmek için; ilk olarak koruma uygulanacak alan aktifleştirilmelidir. Biçim menüsünde yer alan hücreler seçeneği ile koruma seçeneklerine erişebilirsiniz. Bilgisayar kursu dahilindeki koruma sekmesi konusu ve bilgisayar kursuna ait diğer tüm konular hakkında daha fazla ulaşmak isteyenler sitemizi takipte kalabilirler.

bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu istanbul , bilgisayar kursu izmir , bilgisayar kursu kadıköy

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-koruma-sekmesi.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s