Bilgisayar Kursu Ders Notları – Resim Boyutunu Ayarlama

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Resim Boyutunu Ayarlama

bilgisayar-kursuPowerPoint’e eklediğiniz bir resmin boyutunu ayarlamayı bilgisayar kursu, bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İstanbul ve bilgisayar kursu İzmir derslerinde detaylı biçimde öğrenebileceksiniz. Bilgisayar kursu eğitimleri kapsamındaki resim boyutunu ayarlama ve diğer PowerPoint konularına erişebilmek adına bilgisayar kursuna kayıt olunuz. Bilgisayar kursuna kayıt olabilmek için sitemiz üzerinde bulunan bilgisayar kursu ön kayıt formunu doldurmuş olmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu İzmir ve diğer tüm iller bilgisayar kursu derslerine katılabilirsiniz.

Resim Boyutunu Ayarlama

Resmin boyutunu ayarlayabilmek için öncelikle resim seçilir. Daha sonra resmin çerçeve bölümünden Mouse aracılığıyla tutularak boyut ayarlanır. Bunun için önceden belirtilen boyutlandırma kulplarının yardımı alınır. Boyutlandırma kulpları sayesinde resmin boyutları değiştirilebilir.

bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu istanbul , bilgisayar kursu izmir , bilgisayar kursu kadıköy

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-resim-boyutunu-ayarlama.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s