Bilgisayar Kursu Ders Notları – Form

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Form

bilgisayar-kursuForm nedir ve kullanım amaçları nelerdir konusu bilgisayar kursu konularından biridir. Bilgisayar kursu İzmir, bilgisayar kursu Kadıköy, bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İstanbul eğitimlerine katılan herkes bilgisayar kursuna ait olan bu konuyu detaylı bir şekilde öğrenebilir. Bilgisayar kursu Kadıköy, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İzmir eğitim programı dahilindeki form konusu hakkında temel bilgi verilmiştir. Bilgisayar kursuna ait olan bu ve diğer bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu Kadıköy derslerine ait konuların tümünü ayrıntılı olarak öğrenebilmek için bilgisayar kursuna katılınız.

Form

Bilgisayar kullanıcısı aracılığıyla tanımlanan başlık ve türlere uygun olan daha seri bilgi girişi yapmak için Veri menüsü üzerinde bulunan form komutundan yararlanılır. Form özelliğini kullanmadan evvel tablo bölümünün aktif olması şarttır. Sekmeler arasında geçiş için TAB tuşu ya da Mouse kullanılır.

bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu istanbul , bilgisayar kursu izmir , bilgisayar kursu kadıköy

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-form.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s