Bilgisayar Kursu Ders Notları – Yeni Ağ Kurma

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Yeni Ağ Kurma

bilgisayar-kursuYeni ağ kurma konusu bilgisayar kursubilgisayar kursu Ankara grubu, bilgisayar kursu Kadıköy grubu, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu İzmir grupları kapsamındaki bir konudur. Bilgisayar kursu eğitimlerine ait yeni sağ kurma konusu en genel anlamıyla aşağıda verilmiştir. Bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu Kadıköy, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu İzmir eğitimlerine ait yeni ağ oluşturma konusuna dair daha fazla bilgi almak isteyen kişilerin bilgisayar kursuna katılmaları gerekmektedir. Bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu Kadıköy ya da diğer illerden bilgisayar kursu eğitimlerine katılabilmek için site üzerindeki bilgisayar kursu ön kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir.

Yeni Ağ Kurma

Bilgisayarınız üzerinde İnternet bağlantısı bulunmasına rağmen ağ üzerinde dosya paylaşımı gerçekleştirememe veya başka bir bilgisayar üzerinde bulunan klasörlere ulaşılamaması gibi durumlar için bu seçenek kullanılmalıdır. Yeni ağ kurma işlemi ağ kurulum sihirbazı ile gerçekleştirilir ki kullanımı oldukça kolaydır. Ağ kurulum sihirbazının kullanımını bilgisayar kursu derslerinde uygulamalı olarak öğreneceksiniz. 

bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu istanbul , bilgisayar kursu izmir , bilgisayar kursu kadıköy

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-yeni-ag-kurma.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s