Bilgisayar Kursu Ders Notları – Görev Çubuğu Ayarları

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Görev Çubuğu Ayarları

bilgisayar_kursuGörev çubuğu ayarlarını bilgisayar kursu derslerinde göreceksiniz. Görev çubuğunda ayarlamalar yapmakla ilgili temel bilgisayar kursu konu bilgisi aşağıda verilmiştir. Görev çubuğu ayarlamaları ile ilgili daha fazla bilgiyi hem bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İzmir, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu Kadıköy hem de diğer şehirlerdeki bilgisayar kursu eğitimlerinde öğrenebilirsiniz. Bilgisayar kursu Kadıköy, bilgisayar kursu Ankara ve tüm bilgisayar kursu eğitim programlarına ait olan görev çubuğu ayarları konusu ile ilgili daha fazla bilgi alabilmek için bilgisayar kursu derslerine katılmanız gerekmektedir. Bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İzmir, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu Kadıköy ve diğer bilgisayar kursu derslerine katılabilmek içinse bilgisayar kursuna kaydınızı yaptırmalısınız.

Görev Çubuğu Ayarları

Görev çubuğunun pencerelerin üstünde olması gerekmektedir. Bu komut, başka uygulamalarda çalışırken her zaman başlat menüsüne rahatça ulaşabilmek için şarttır. Görev çubuğunu pencerenin üstünde tutmak için ilgili seçenek üzerinden farenin sol tuşuna basılır ve gerekli ayarlamalar yapılır.

bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu istanbul , bilgisayar kursu izmir , bilgisayar kursu kadıköy

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-gorev-cubugu-ayarlari.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s