Bilgisayar Kursu Ders Notları – Klasör Yapıları

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Klasör Yapıları

bilgisayar-kursuBilgisayar kursu derslerine ait olan klasörler hiyerarşik bir yapıya sahiptir. Klasörlere ilişkin en temel bilgi aşağıda verilmiştir. Bilgisayar kursu derslerinde ayrıntılı haliyle öğrenebileceğiniz klasörler konuyla alakalı daha kapsamlı bilgi alabilmek için sitede bulunan bilgisayar kursu ön kayıt formunu doldurup bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu Kadıköy, bilgisayar kursu İzmir veyahut farklı illerden bilgisayar kursu eğitimlerine katılmanız gerekmektedir. Böylelikle bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu Kadıköy, bilgisayar kursu İzmir ve tüm şehirlerden bilgisayar kursu derslerine katılabilirsiniz.

Klasör Yapıları

Bilgisayarda oluşturulan klasörler içerisinde istenen kadar dosya ya da klasör oluşturmak mümkündür. Bu klasörlerin birinden diğerine dosya taşıma ya da kopyalamak için kullanılacak bir yöntem taşınmak istenen dosyaya farenin sağ tuşu ile tıklayarak istenen yere sürükleyip bırakmak ve ekrana gelen menüden buraya taşı ya da buraya kopyala gibi komutları seçmektir. Klasör yapıları hakkında daha fazlasına erişebilmek için bilgisayar kursu Kadıköy, bilgisayar kursu Ankara ya da farklı şehirlerden bilgisayar kursu derslerine katılınız.

bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu istanbul , bilgisayar kursu izmir , bilgisayar kursu kadıköy

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-klasor-yapilari.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s