Bilgisayar Kursu Ders Notları – Chipset

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Chipset

bilgisayar-kursuChipset bir diğer adıyla yonga setini bilgisayar kursunda öğreneceksiniz. Bilgisayar kursu ders programına ait olan chipset konusu hakkında ana bilgi aşağıda verilmiştir. bilgisayar kursu Kadıköy, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İzmir  eğitimlerine katılan kişiler bilgisayar kursu derslerinde yonga seti konusunu detaylı biçimde öğrenebilirler. bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu Kadıköy, bilgisayar kursu İzmir derslerine katılabilmek içinse site de bulunan bilgisayar kursu ön kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Böylece bilgisayar kursu Kadıköy, bilgisayar kursu Ankara ve diğer tüm şehirlerden bilgisayar kursu derslerine dahil olabilirsiniz.

Chipset

Bir önceki makalemizde yonga setinin ana kartın beyni olduğundan bahsetmiştir. Yonga setlerini trafik polislerine benzetebiliriz. Tıpkı trafik polisleri gibi chipsetler de bilgisayar parçaları arasındaki iletişimi sağlar ve trafiği denetler. Yonga setleri bilgisayarınızın kalitesi ve hızı açısından oldukça önemlidir.

bilgisayar kursları , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu istanbul , bilgisayar kursu izmir , bilgisayar kursu kadıköy

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-chipset.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s