Bilgisayar Kursu Ders Notları – Veri Yolları Nedir

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Veri Yolları Nedir

bilgisayar-kursuVeri yolları (Bus) bilgisayar kursunda öğreneceğiniz bir diğer konudur. bilgisayar kursu Kadıköy, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İzmir  eğitimleri dahilindeki veri yolları konusuna ilişkin ders özeti aşağıdadır. Bilgisayar kursu Kadıköy, bilgisayar kursu Ankara ve 81 ilden bilgisayar kursu derslerine katılan kişiler bilgisayar kursu dahilindeki veri yolları konusu hakkında detaylı bilgi alabileceklerdir. bilgisayar kursu Kadıköy, bilgisayar kursu İzmir, bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İstanbul  derslerine katılabilmek için sitedeki bilgisayar kursu başvuru formunu  doldurunuz.

Veri Yolları Nedir

Veri yolları ana kart üzerinde bulunan tüm parçaların birbirleri ile etkileşim halinde olmalarını sağlar. Bu veri yolları geçmişten bu güne şu şekilde sıralanabilir; ISA, PCI, AGP ve PCIe. Yanı sıra veri yolları bu yollarla uyumlu bir şekilde ek donanım kartlarına slotlar ile bağlanabilir. Böylelikle veri yolu sayesinde ek donanım birimiyle iletişim gerçekleştirilir.

bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu istanbul , bilgisayar kursu izmir , bilgisayar kursu kadıköy

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-veri-yollari-nedir.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s