Bilgisayar Kursu Ders Notları – Video Codec

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Video Codec

bilgisayar-kursuVideo codec bilgisayar kursuna ait olan konulardan bir tanesidir. Bilgisayar kursu derslerine dahil olan bireyler bilgisayar kursu eğitim programı kapsamındaki video codec ve bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu Kadıköy, bilgisayar kursu İzmir, bilgisayar kursu Ankara dersleri dahilindeki tüm konuları geniş çaplı öğrenebilirler. Bilgisayar kursu Kadıköy, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İzmir  dersleri kapsamındaki bilgisayar kursuna ait olan video codec konusunu ve bilgisayar kursu derslerine ait olan tüm konuları geniş çaplı öğrenebilmek için sitede bulunan bilgisayar kursu ön kayıt formunu doldurunuz. Bilgisayar kursu Kadıköy, bilgisayar kursu Ankara ve diğer illerdeki bilgisayar kursu derslerine ait konuları bu şekilde ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.

Video Codec

Videolar sıkıştırılmış olarak kaydedilirler. Sıkıştırılmış videoların görüntülenebilmesi için çözülmesi gerekmektedir. Sıkıştırılmış video görüntüleri hardisk, cd-rom ya da dvd-romdan okunup monitöre gönderilmeden önce çözülür. Sıkıştırılmış bilgileri çözme işi ise işlemciyi ve ekran kartını zorlar. Sıkıştırılmış görüntülerin çözümü için farklı yazılım ve donanım çıkartılmıştır.

bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu istanbul , bilgisayar kursu izmir , bilgisayar kursu kadıköy

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-video-codec.html

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s