Bilgisayar Kursu Ders Notları – Slot İşlemciler

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Slot İşlemciler

bilgisayar-kursuSlot işlemcileri ve kullanım şekillerini bilgisayar kursu derslerinde geniş çaplı öğrenebilirsiniz. Bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu İzmir, bilgisayar kursu Kadıköy eğitim programına ait olan slot işlemciler konusu hakkında temel ders bilgisi aşağıda verilmiştir. Bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu Kadıköy ve diğer şehirlerin bilgisayar kursu derslerine ait olan slot işlemciler konusuna dair detaylı bilgi edinebilmek için sitemizde yer alan bilgisayar kursu ön kayıt formunu doldurmanız gerekiyor. Böylece bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İzmir, bilgisayar kursu Kadıköy, bilgisayar kursu İstanbul ya da diğer şehirlerden bilgisayar kursu eğitimlerine katılıp tüm bu konuları detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Slot İşlemciler

Dik bir şekilde ana kartın üzerine yerleştirilirler. Dikdörtgen bir kart biçiminde üretimi yapılan işlemci modelidir. Bazı işlemci bileşenleri kart üzerinde yer alır. Kartın alt bölümünde yer alan bağlantı noktalarıyla ana karta bağlanır. İşlemcinin korunması için üst bölümlerinde kılıf bulunmaktadır.

bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu istanbul , bilgisayar kursu izmir , bilgisayar kursu kadıköy

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-slot-islemciler.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s