Bilgisayar Kursu Ders Notları – Telefon Cevaplama Aygıtı

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Telefon Cevaplama Aygıtı

bilgisayar-kursuBilgisayar kursu öğrencileri bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu İzmir, bilgisayar kursu Kadıköy ve diğer 81 ilden bilgisayar kursuna kayıtlarını yaptırdıkları taktirde telefon cevaplama aygıtı konusunu ayrıntılı olarak öğrenebilirler. Bilgisayar kursu dersleri kapsamındaki telefon cevaplama aygıtı konusu hakkında temel ders bilgisi aşağıda verilmiştir. Bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İzmir, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu Kadıköy eğitim programına katılan kişiler bilgisayar kursu dersleri dahilindeki telefon cevaplama aygıtı ve bilgisayar kursuna ait olan diğer konuları geniş çaplı öğrenebilir ve öğrendikleri bu bilgilerle bilgisayar işletmenliği sertifikası sahibi olabilirler.

Telefon Cevaplama Aygıtı

Ses kartıyla modem arasında gerçekleştirilen bağlantıyla gelen telefon sesi hoparlöre iletilir ve mikrofon ile cevaplanır. Telefon çaldığı zaman ses modemden ses kartına TAD noktasına bağlı olan kabloyla ses kartına ulaştırılır. Mikrofon üzerindeki sesler de ses kartıyla modeme taşınır. Bunların yapılabilmesi amacıyla faks/modem kartın “voice” özelliği bulunması gerekir.

bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu istanbul , bilgisayar kursu izmir , bilgisayar kursu kadıköy

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-telefon-cevaplama-aygiti.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s