Bilgisayar Kursu Ders Notları – Adresleme

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Adresleme

bilgisayar-kursuAdresleme konusu bilgisayar kursu eğitim programı kapsamındaki bir konudur. Bilgisayar kursuna ait olan adresleme konusu hakkında temel bilgi aşağıda verilmiştir. Bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu İzmir, bilgisayar kursu Kadıköy derslerine ait olan adresleme ve diğer bilgisayar kursu konuları hakkında daha detaylı bilgi için bilgisayar kursu derslerine katılınız. Bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu İzmir, bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu Kadıköy eğitim programlarına ait olan tüm ders notlarına erişebilmek için sitemizi takipte kalınız.

Adresleme

Bir başvuru, çalışma sayfasında bir hücre veya hücreler grubunu tanımlar ve formüllerde de bu hücre adresleri kullanılır. A5, B2, C11gibi hücre adresleri göreli adreslemelerdir. Microsoft Excel varsayılan adresler olarak göreceli adresleri kullanmaktadır. Mutlak adresli bir formülü taşıdığınız ya da kopyaladığınız zaman Microsoft Excel mutlak adresi asıl formülde görüldüğü biçimde kopyalar.

bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu istanbul , bilgisayar kursu izmir , bilgisayar kursu kadıköy

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-adresleme.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s