Bilgisayar Kursu Ders Notları – İsim Tanımlama

Bilgisayar Kursu Ders Notları – İsim Tanımlama

bilgisayar-kursuİsim tanımlama konusu da bilgisayar kursu eğitimlerine aittir. Bilgisayar kursu derslerine katılan kişiler eğitim programı boyunca isim tanımlama ve bilgisayar kursuna ait olan diğer konuları detaylarıyla öğrenebilirler. Bilgisayar kursu derslerine ait olan ad tanımlama ve diğer konuları daha detaylı öğrenmek isteyen kişiler site üzerinde bulunan bilgisayar kursu ön başvuru formu aracılığıyla bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu İzmir, bilgisayar kursu Kadıköy, bilgisayar kursu Ankara eğitimlerine katılabilirler. Böylece bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İzmir, bilgisayar kursu Kadıköy ve bilgisayar kursu Ankara kapsamındaki tüm ders notlarına erişebilirsiniz.

İsim Tanımlama

Belli bir hücreye sahip olduğu ulaşım dışında ikinci bir ad verilmesine olanak tanır. Tanımlanan bu ad hücre adreslerinde kullanılabilir. Büyük tablolar ile çalıştırmayı daha kolay duruma getirir. Hücreler isim tanımlamak amacıyla Ad kutusu ya da Ekle-Ad-Tanımla seçenekleri kullanılır. Hücrelere tanımlanmış olan adları silmek içinse yine Ekle-Ad komutlarından yararlanılır.

bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu istanbul , bilgisayar kursu izmir , bilgisayar kursu kadıköy

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-isim-tanimlama.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s