Bilgisayar Kursu Ders Notları – Koruma Sekmesi

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Koruma Sekmesi

bilgisayar-kursuKoruma sekmesini ve bu sekme aracılığıyla gerçekleştirebileceğiniz işlemleri bilgisayar kursu derslerinde detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Bilgisayar kursu eğitim programı kapsamında olan koruma sekmesi konusu hakkında temel konu bilgisi aşağıda verilmiştir. Bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu İzmir, bilgisayar kursu Kadıköy ve diğer tüm bilgisayar kursu derslerine ait bu konuyu geniş kapsamlı öğrenebilmek için bilgisayar kursuna kaydolmanız gerekmektedir. Bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu İzmir derslerine sitede bulunan bilgisayar kursu ön kayıt formu ile kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Koruma Sekmesi

Koruma sekmesi girilen bilgilerin yanlışlıkla da olsa değiştirilmemesi gereken konularda kullanılabilir. Örnek vermek gerekirse tablonuzda yer alan bilgilerin değiştirilmesini ve formüllerin görüntülenmesini gizlemek istiyorsunuz. Bunu yapmak için; ilk olarak koruma uygulanacak alan aktifleştirilmelidir. Biçim-Hücreler-Koruma seçenekleri aktifleştirilir. Kilitli onay işareti kaldırıldığı zaman koruma o hücreler için iptal edilecektir.

bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu istanbul , bilgisayar kursu izmir , bilgisayar kursu kadıköy

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-koruma-sekmesi-2.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s