Bilgisayar Kursu Ders Notları – SATA Konnektörleri

Bilgisayar Kursu Ders Notları – SATA Konnektörleri

bilgisayar-kursuSATA konnektörleri konusu bilgisayar kursu kapsamındaki bir konudur. Bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İzmir, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu Kadıköy eğitim programı dahilindeki SATA konnektörleri konusuna dair temel ders bilgisi aşağıda verilmiştir. Site üzerinde bulunan bilgisayar kursu ön başvuru formunu doldurarak bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu İstanbul, bilgisayar kursu İzmir, bilgisayar kursu Kadıköy ve diğer şehirlerin bilgisayar kursu eğitimlerine ait olan tüm ders notlarına erişebilirsiniz.

SATA Konnektörleri

SATA ünitesi ise son günlerde hızlı bir şekilde yaygınlaşmaktadır. SATA bir saniyede 150 MB bilgi akışını desteklemektedir. SATA kabloları diğerlerinden oldukça incedir. SATA ara ünitesi destekleyen bir sabit disk seçilirken, tercih edilen ana kartta incelenmelidir. Çünkü standart IDE bağlantı noktalarına bağlamak mümkün olmamaktadır.

bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu istanbul , bilgisayar kursu izmir , bilgisayar kursu kadıköy

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-sata-konnektorleri.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s