Bilgisayar Kursu Ders Notları – Disketle Güncelleme

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Disketle Güncelleme

bilgisayar-kursuDisketle güncelleme konusu bilgisayar kursu dersleri dahilindeki bir konudur. Bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu Kadıköy ve diğer şehirlerin bilgisayar kursu eğitimleri dahilindeki bu konu hakkında genel bilgi aşağıda verilmiştir. Bilgisayar kursuna ait olan bu ve diğer bilgisayar kursu konuları hakkında daha ayrıntılı bilgisi için site üzeriden yer alan bilgisayar kursu ön başvuru formunu doldurunuz. Böylece bilgisayar kursu Ankara, bilgisayar kursu Kadıköy ya da diğer illerin bilgisayar kursu eğitimlerine katılınız.

Normalde BIOS güncellemesi indirdiğiniz zaman genel olarak içerisinde bir çok dosya olan bir ZIP karşınıza çıkar.  Dosyalardan bir tanesi BIOS’un güncel yazılımını kapsar. Bu dosyanın ismi genellikle “W7176IMS.110” ya da “AN8D1007.BIN” gibi olur. Yanı sıra sıkıştırılmış dosyanın içerisinde kurulum yönergelerini içeren bazı yazı belgeleri de yer alır.

bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu istanbul , bilgisayar kursu izmir , bilgisayar kursu kadıköy

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-disketle-guncelleme.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s