Bilgisayar işletmenliği kursu

Bilgisayar işletmenliği kursu

bilgisayar-kursu-ders-notlari-ms-word-calistirmak

Online eğitimle MEB onaylı bilgisayar sertifikası almanın tam zamanı. Bilgisayarınızın başında eğitmeninizin vereceği canlı derslerle istediğiniz zaman soru sorabilir, sorularınıza anında cevap alabilirsiniz. Kaçırdığınız dersler için üzülmeyin. Ders videolarını sonradan izlemeyi tercih edebilir, anlamadığınız yerleri videoyu geri sararak tekrardan seyredebilirsiniz. Kurs bitiminde gireceğiniz uygulama ve teorik sınavlarınızda 45 ve üzeri aldığınızda bilgisayar sertifikasına sahip olabilirsiniz.

Alacağınız MEB onaylı bilgisayar sertifikasıyla kamu kurum ve kuruluşlarına başvuruda bulunabilir, iş yerinizde dokuman, hesaplama ve rapor işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca sunum tekniklerini öğrenerek etkili bir slayt hazırlayabilirsiniz.

Bilgisayar işletmenliği kursuna Türkiye’nin 81 ilinden katılabilirsiniz. Online eğitimle derslerinizi iş yerinizdeki ve evinizdeki bilgisayarınızdan takip edebilirsiniz. Biz sertifikanızı evinize teslim ediyoruz.

Bilgisayar kursuna kaydınızı yaptırmak için ön kayıt formunu doldurup eğitim danışmanlarımızdan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

bilgisayar işletmenliği sertifikası , bilgisayar kursları , bilgisayar kursu ankara , MEB bilgisayar işletmenliği sertifikası , MEB bilgisayar kursu

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-isletmenligi-kursu.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s