Bilgisayar Kursu Ders Notları – Otomatik Güncelleştirmeler

Bilgisayar Kursu Ders Notları – Otomatik Güncelleştirmeler

 

bilgisayar-kursu-tcp

Bilgisayar kursu eğitimlerine katılarak otomatik güncelleştirmeler konusunu daha detaylı öğrenip kendi bilgisayarınızın otomatik güncelleştirmelerini kontrol edebilirsiniz.

Otomatik Güncelleştirme Nedir?

Bilgisayarınızda oluşan sorunun düzeltilmesi için işletim sistemine gerçekleştirdiğimiz dosya ve dosyalar kümesi güncelleştirme işlemidir. Güncelleştirmelerinizi XP bağlantılı yada XP’den bağımsız bir şekilde yükleyebilirsiniz. Güncelleştirme dosyaları exe dosyalarından oluşur. Otomatik güncelleştirmeleri sisteme yüklediğinizde bir yedek dosya oluşturur ve bu yedek dosyayı sonradan da kullanabilirsiniz.

Bilgisayar sertifikasını almak ve bilgisayarın temel programlarını ve içeriğini daha detaylı öğrenmek için ön kayıt formunu doldurarak eğitim danışmanlarımızla iletişime geçiniz. Online eğitim sistemiyle canlı derslerle eğitmenlerimize soracağınız sorulara anında cevaplar alarak bilgisayar bilginize bilgi katabilirsiniz. MEB onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikasını uygulamalı ve teorik sınavlardan 45 ve üzeri not aldıktan sonra kurumumuzdan temin edebilirsiniz.

bilgisayar ders notları , bilgisayar işletmenliği ders notları , bilgisayar işletmenliği sertifikası , MEB bilgisayar işletmenliği sertifikası , MEB bilgisayar kursu

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-ders-notlari-otomatik-guncellestirmeler-3.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s