MEB Onaylı Bilgisayar Sertifikası

MEB Onaylı Bilgisayar Sertifikası

MsMEB_Logo

 

MEB onaylı bilgisayar sertifikasına artık online eğitim sistemiyle sahip olabilirsiniz. Ev ve iş yeri bilgisayarınızdan sistemimize bağlanarak canlı derslere katılabilir, eğitmenlerimize soracağınız sorulara anında cevap alabilirsiniz. Katılamadığınız canlı derslerin videolarını sonradan izleyebilir, anlamadığınız yerleri başa sarıp tekrardan seyredebilirsiniz.

Kurs bitiminde uygulamalı ve teorik olarak gireceğiniz sınavlardan 45 ve üzeri not aldığınızda MEB onaylı bilgisayar sertifikasını adresinize teslim ediyoruz. Bu sertifikayla devlet kadrolarında yerinizi alabilir, iş yeri hesaplarınızın raporlarını kolaylıkla hazırlayabilir, temel bilgisayar bilginizi daha ayrıntılı kılarak daha düzenli ve zamandan tasarruf ederek işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Ankara merkezli bilgisayar kursumuz online eğitim sistemiyle Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi almak için sitemizde bulunan ön kayıt formunu doldurun ve eğitim danışmanlarımızın size ulaşmasını sağlayın. Bilgisayar kursuna katılarak MEB onaylı bilgisayar sertifikasına online eğitim sistemiyle sahip olun.

bilgisayar işletmenliği sertifikası , bilgisayar kursları , bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , MEB bilgisayar işletmenliği sertifikası , MEB bilgisayar kursu

http://www.mebbilgisayarkursu.com/meb-onayli-bilgisayar-sertifikasi.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s