MEB Onaylı Bilgisayar Kursu

MEB Onaylı Bilgisayar Kursu

bilgisayar-kursuMEB onaylı bilgisayar kursu hakkında bilgiler aşağıda verilmiştir.Bilgisayar kursu sitemizi takip ederek bilgisayar kursu eğitim programı hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

MEB onaylı bilgisayar sertifikası artık adrese teslim. Online eğitim sistemiyle canlı derslerle uzaktan katılacağınız bilgisayar kursunda sertifika almak artık daha kolay. Eğitmenlerin sanal bir sınıf ortamında anlattığı dersleri rahatlıkla dinleyebilir, eğitmeni görebilir ve sormak istediğiniz sorulara anında cevaplar alabilirsiniz. Evinizde yada iş yerinizdeki bir bilgisayardan sisteme rahatça girebilir, oturduğunuz yerden, kurumumuza kadar gelmeden dersleri takip edebilirsiniz. Üstelik bilgisayar sertifikası MEB onaylı. 160 saatlik eğitimin bitmesiyle uygulamalı ve teorik olarak gireceğiniz sınavlardan 45 ve üzeri not aldığınızda bilgisayar işletmenliği sertifikasını adresinize teslim ediyoruz.

Bilgisayar kursu Ankara hakkında daha detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımızı arayabilir, sistemimiz hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Bilgisayar kursu Ankara eğitim programına dahil olmak için bilgisayar kursu sitemiz üzerinde bulunan ön kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu istanbul , bilgisayar kursu izmir , bilgisayar kursu kadıköy

http://www.mebbilgisayarkursu.com/meb-onayli-bilgisayar-kursu-2.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s