Bilgisayar Kursu – Bellekler

Bilgisayar Kursu – Bellekler

1_8916452_bilgisayar-kursu-imagesBilgisayar kursu ders notları arasında yer alan ve öğrenmeniz gereken bilgileri içeren ‘Bellekler’ konusunun kısa bilgisini edinmek için lütfen haber başlığına tıklayınız. Bilgisayar kursuna dair bilgi almak, online eğitimlerimize katılmak için bilgisayar kursu adlı sitemizi takip edin.

Bilgisayarların her zaman kullanacağımız programları saklamaya yetecek oranda bir belleğe sahip olması gerekir. Bilgisayar kapandığı zaman tüm çalışmalarımızın uçucu olmaması için bu bilgiler bellekte tutulur. Belgelerin, dosyaların ve içeriklerin tekrar kullanımı için de bellekte depolanır. Ana bellekten farkı ise, bilgisayar kapandığı zaman bilgiler saklanmaya ve depolanmaya devam edilir. Bilgisayarda programların dosyaların veya belgelerin saklandığı veya depolandığı ünitelere ise kayıt ortamları veya yan bellek adı verilebilir.

Bilgisayar kursu online eğitim sistemiyle Türkiye’nin 81 ilinde verilmektedir. Evinizdeki yada işyerinizdeki bilgisayardan sanal sınıf ortamına bağlanarak eğitmenlerimizden ders notlarına sahip olabileceksiniz. Bu bilgilerin detayı için bilgisayar kursu bölümü eğitim danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

bilgisayar ders notları , bilgisayar işletmenliği ders notları , bilgisayar kursları , bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-bellekler.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s