Bilgisayar Kursu Eğitimleri Nasıl Gerçekleşiyor?

Bilgisayar Kursu Eğitimleri Nasıl Gerçekleşiyor?

bilgisayar-kursu-fonksiyon

Öncelikle kurumumuzun sadece Ankara’da eğitim vermediğini bilelim. Ankara merkezli olan kurumumuz Türkiye’nin 81 ilinde uzaktan yada online eğitim sistemiyle sizlere zaman, mekan ve para konusunda kazanımlar sağlıyor. Yazının devamı için konu başlığına tıklayınız.

Evinizden yada işyerinizin bilgisayarından koltuğunuza oturarak izleyeceğiniz derslerle kurumumuza kadar gelmeden bilgisayar kursuna katılıyorsunuz. Online eğitim sistemi canlı sanal sınıflar kurularak oluşturulmuş bir sistemdir. Eğitmeniniz kendi görüntüsü ve sesiyle siz bilgisayar başındayken bilgisayar kursu eğitimini veriyor. Anlamadığınız yerleri rahatça sorabilir ve eğitmeninizden sorunuzla ilgili anında cevap alabilirsiniz. Bilgisayar kursundan sonra gireceğiniz uygulamalı ve teorik sınavlardan 45 ve üzeri not aldığınızda MEB onaylı bilgisayar sertifikasını adresinize teslim ediyoruz. Bilgisayar kursu, kurumumuzun eğitim sistemi ve öğrenmek istediğiniz ne varsa bilgisayar kursu departmanında görevli eğitim danışmanlarımızı arayarak öğrenebilir yada ön kayıt formunu doldurabilirsiniz.

bilgisayar kursları , bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , MEB bilgisayar işletmenliği sertifikası , MEB bilgisayar kursu

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-egitimleri-nasil-gerceklesiyor.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s