Bilgisayar Kursu Grup Tarihleri

Bilgisayar Kursu Grup Tarihleri

bilgisayar-kursuBilgisayar kursu Grup tarihleri ile ilgili bilgiler aşağıda verilmiştir. Bilgisayar kursu sitemizi takip ederek bilgisayar işletmenlik sertifikası ve bilgisayar kursu Ankara yeni dönem kayıtları ile ilgili ayrıntılı bilgilere erişebilirsiniz.

Bilgisayar kursu eğitim programı Her ayın 1’inde yeni grup eğitimlerine başlamaktadır. Bilgisayar kursu eğitim programına dahil olmak için ve yeni grup eğitimlerine katılmak için bireylerin 1 aylık kayıt süresi bulunmaktadır. 1 ay boyunca bilgisayar kursu sitemiz üzerinde bulunan ön kayıt formunu dolduran bütün bireyler yeni eğitim grubu için kayıt yaptırabilirler. 1 ay süren 160 saatlik eğitim sonucunda bütün bireyler MEB onaylı bilgisayar işletmenlik sertifikası almaya hak kazanırlar.

Bilgisayar kursu Ankara merkezi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bilgisayar kursu İstanbul ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmak için bilgisayar kursu sitemizi takip etmeye devam ediniz.

 

bilgisayar işletmenlik sertifikası , bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu istanbul , bilgisayar kursu izmir

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-grup-tarihleri.html

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s