Bilgisayar Kursunda Bir İlk

Bilgisayar Kursunda Bir İlk

bilgisayar-kursuBilgisayar kursu ile ilgili ayrıntılı bilgiler aşağıda verilmiştir. Bilgisayar kursu sitemizi takip ederek bilgisayar kursu Ankara ve bilgisayar işletmenlik sertifikası sınav tarihleri gibi bilgisayar kursuna ilişkin bir çok konuda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bilgisayar kursu eğitim programı artık evinizde eğitim alma imkanı sağlıyor. Bilgisayar kursu eğitim programı benimsemiş olduğu uzaktan eğitim modeli ile pek çok bireyin MEB onaylı bilgisayar işletmenlik sertifikası edinmesine olanak tanımış ve devam eden programları ile de bir çok kişinin eğitim almasını sağlamaktadır. Uzaktan eğitim sistemi ile verilen temel bilgisayar eğitimini sadece bilgisayar kursu Ankara kapsamındaki bireyler değil 81 ile isteyen bütün bireyler katılabilir. Sizlerde  bilgisayar kursu Ankara örgün eğitim programı ve bilgisayar kursu uzaktan eğitim programları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve kayıt yaptırmak istiyorsanız sitemiz üzerinde bulunan ön kayıt formunu doldurunuz.

bilgisayar işletmenlik sertifikası , bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , bilgisayar kursu istanbul , bilgisayar kursu izmir

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursunda-bir-ilk.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s