Bilgisayar Kursu Kayıtları Başladı

Bilgisayar Kursu Kayıtları Başladı

Zemanta Related Posts ThumbnailBilgisayar kursu kayıtları başladı. Uzaktan eğitim sistemiyle verilen bilgisayar kursu sonrasında MEB onaylı 160 saatlik bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olabilirsiniz. Canlı internet ortamında kursiyer arkadaşlarınızla birlikte ders takibi yapabilirsiniz. Kurumumuza gelmeden alacağınız eğitimler sonrası bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olarak istediğiniz kurum ve kuruluşlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bilgisayar kursu Ankara programımızla birlikte Türkiye’nin 81 ilinden gelen başvurular kontenjanlarımızı doldurmaktadır. Bu sebeple bilgisayar kursu Ankara ve diğer bilgisayar kursu programlarımıza erken kayıt yaptırarak yerinizi alabilirsiniz. Türkiye’nin MEB onaylı ilk uzaktan eğitim veren kurumu olarak sizlere rahat bir şekilde sertifika alma olanağı sunuyoruz. Ayrıntılı bilgi için sitemiz üzerinden eğitim danışmanlarımızla görüşebilir, MEB onaylı sertifikanız hakkında bilgi alabilirsiniz.

bilgisayar işletmenliği sertifikası , bilgisayar kursu , bilgisayar kursu ankara , MEB bilgisayar işletmenliği sertifikası , MEB bilgisayar kursu

http://www.mebbilgisayarkursu.com/bilgisayar-kursu-kayitlari-basladi.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s